Jdi na obsah Jdi na menu
 


MobilMix

Příspěvky

Nokia Booklet 3G - první vlaštovka od Nokie

8. 9. 2009

Jsem favoritem netbooků, ačkoliv já sama stále žádný nemám. Přijde mi ale jako velice praktická záležitost a proto pořád sleduji trh a aktuální nabídku, co kdyby náhodou..Po očku jsem šmírovala i plánovaný netbook od Nokie a zajímala mě mimo jiné i cena. Ta je bohužel poměrně vysoká na to, že Nokia je nováček v této oblasti a má velkou konkurenci v podobě ,,profíků" výpočetní techniky, kteří jsou řádově o několik tisíc levnější. Každopádně první recenze dopadají skvěle, až na tu cenu...A to je zřejmě hlavní důvod, proč si ho nepořídím.

 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Samsung GT-i7410 s věstavěným projektorem

24. 4. 2009

Výrobci mobilních telefonů se předhání ve vylepšování technologií, v nových neotřelých nápadech a je to samozřejmě těžší a těžší - vymyslet, co by trh nadchnulo. Dovolím si tvrdit, že tenhle telefon nadšence mobilů zvedne ze židle. V polovině tohoto roku by se měl zahájit prodej. Pokud máte zájem o mobilní telefon, který funguje zároveň jako projektor ( a vůbec ne se špatnou kvalitou ), pak zbystřete. Hmmm, cena zatím ovšem není známa..

4

 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Mobil Christian Dior

28. 11. 2008

No ale ovšem toto je mazlík! Na první pohled jsem se zamilovala. Tenhle telefonek od Diora je prostě exkluzivní a prestižní záležitost. Necelých sto tisíc a je váš. Mám pocit, že bych zrovna takový model v tomto provedení potřebovala. Hodně vymazlená záležitost;o)
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Závislost na vlnách

19. 9. 2008

Nevím, jak na tom jste vy, ale já ho mám pořád u sebe, spím s ním, když ho náhodou spustím z očí, jsem nervózní a podvědomě ho pořád vyhledávám. Když se dlouho neozve, kontroluju, jestli je s ním všechno v pořádku. Pečuju o něj a zároveň ho maximálně využívám. Ano, je to tak. Jsem na něm závislá. Dnes jsem se dočetla, že když s ním 10 minut denně telefonuji, vaří se mi mozek podobně jako v mikrovlnce. A tak po radách z článku začnu střídat polohy, jednou u pravého ucha, jednou u levého. Přispěje to mému zdraví a jemu to neublíží :o))
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Bluetooth bude běžná výbava automobilů

8. 9. 2008

Bluetooth už nějakou dobu zažívá boom. Není to zrovna krátká doba, kdy se tato technologie začala využívat, nicméně až nyní se začíná čím dál více uplatňovat. Sami ji pravděpodobně využíváte jako pomocníka k headsetu, připojení na internet přes modem a nově možná i pomocí dodatečného zařízení, které přenáší soubory s hudebním záznamem. Já osobně využívám první dvě možnosti a kouzlu ,,modrého zubu" jsem propadla. Zřejmě nejsem sama, protože výrobci automobilů do budoucna počítají s bluetooth jako standartním vybavením.Tak mě napadá, jestli ho dostane do nových vozů i naše Policie:o) K zelenému pruhu a modré uniformě by jim náramně slušel..
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Internetový obchod Apple v ČR

17. 7. 2008

Internetový obchod App Store zpřístupnila společnost Apple i u nás. Zajímat to bude mimo jiné i majitele iPodů touch, které mají starší software.Zde si můžou software aktualizovat a dostat tak do svého iPodu třeba icq.Samozřejmě nejde opomenout chystaný iPhone, pro který zde naleznete mnoho dalších aplikací a hračiček.Mimochodem, neuvažujete o iPhonu? Prodej v ČR je už na spadnutí...
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Jak si vyrobit vlastní vyzváněcí melodii?

12. 3. 2008

Pokud chcete do svého mobilu dostat nějaké originální vyzvánění nebo vaši oblíbenou skladbu, potřebujete jednak vlastnit telefon, který má alespoň několik megabajtů paměti, a pak také musí existovat způsob jak melodii dostat z počítače do telefonu. Jste-li si jistí, že váš mobil tyto dvě základní podmínky splňuje, můžeme začít s převodem skladby. Tak s chutí do toho:o)

 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Největší mýty o navigaci

27. 11. 2007

Je to dobrá věc, tahle GPS navigace. Když nevím, kam jet nebo jít, použiju GPS navigaci. Když se mi něco stane, najdou mě díky GPS navigaci. GPS navigace na mě hezky mluví ( dokud nezměním směr podle sebe ), můžu si zvolit, jestli se nechám peskovat od chlapa nebo od ženské. Taky mě můžou podle GPS navigace špehovat! Co vše je pravda a co už mýtus??
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 0

Volání zdarma, ale za cenu odposlouchávání

27. 9. 2007

Telefonování přes internet není žádná novinka. Ostatně mnozí z vás již využíváte Skype a zdarma. Pokud ale voláte na telefonní linku, je to placené. Konkurence Skype - Pudding Media - chce nabídnout volání zdarma, ale za to s reklamou. No a aby se dobře cílilo na zákazníka, rozpoznají obsah vašich slov a pošlou vzápětí na obrazovku vašeho počítače reklamu, která souvisí s právě vyřčeným.Zní to jako lehce paranoidní scifi:o))
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 7

Papírová baterie - nová revoluce?

22. 8. 2007

Možná velký převratný objev nebo slepá cesta..Nicméně zní to hodně dobře, kousek papíru nahradí baterii v mobilním telefonu. Pouhý kousek papíru. Představte si, jak jsou již dnes telefony malé a ploché, díky papírku, který byste si dobíjeli, by možná byly ještě tenčí. Vědci dokonce už pomýšlí i na to, že by tento zdroj energie využili k napájení kardiostimulátorů uvnitř lidského těla..Pak mě napadlo, že by nebyl špatný ještě svítící toaleťák:o)
 
Celý příspěvek | Rubrika: MobilMix | Komentářů: 2